Bugün - Web Sitemize Hoşgeldiniz 

Alüminyum ve Metal İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. 
  S.S.S. İletişim Site Haritası

Hakkımızda
 

 

1982 yılından itibaren İstanbul' da gıda ve tekstil sektörlerinde faaliyet göstermek üzere kurulan firmamız, sektörlerinde her zaman öncülük yapmış olan şirketlerimiz ve şirket ortaklarımız, 1985 yılında başlayan tekstil ithalat ve ihracatına alüminyum ve porselen dış cephe kaplama taşları branşını da ekleyerek yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Yeniliğe açık şirket kültürü, çağdaş global şirket anlayışı, hizmet verdiğimiz tüm ürün alanlarında kalite memnuniyetini esas almaktadır. Kalite, güven, rekabet üstünlüğü kullanılan faaliyet alanı ve yaygınlaşan şirketleri ile gücünü geleceğe taşımaktadır.

Alüminyum ve Porselen Taş sektöründe faaliyet gösteren Rota Alüminyum ve Metal San. Tic. Ltd. Şti. diğer sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerimiz gibi Kalite, Güven ve Rekabet Üstünlüğü nü öncelik olarak bilir.

Firmamız 2006 yılında satışını yaptığımız ürünlerimiz arasına binaların dış cephe kaplamasında kullanılan porselen dış cephe kaplama taşlarını da ekleyerek uzman kadrosuyla satış sonrası uygulama hizmeti de vermeye başlamıştır..

1982 yılından itibaren başlayan iş hayatımızda, bugüne kadar değişmeyen ve bundan sonra da değişmeyecek önceliklerimiz olan kalite ve güven unsurlarını bilerek yolumuza devam etmekteyiz.

Saygılarımızla...

 
 

Biz Kimiz?

1982 yılından itibaren İstanbul' da gıda ve tekstil sektörlerinde faaliyet göstermek üzere kurulan firmamız, sektörlerinde her zaman öncülük yapmış olan şirketlerimiz ve şirket ortaklarımız, 1985 yılında başlayan tekstil ithalat ve ihracatına alüminyum ve porselen dış cephe kaplama taşları...
devamı >

Ne Yaparız?

Alüminyum ve Porselen Taş sektöründe faaliyet gösteren Rota Alüminyum Kalite, Güven ve Rekabet Üstünlüğü nü öncelik olarak bilir. Firmamız 2006 yılında satışını yaptığımız ürünlerimiz arasına binaların dış cephe kaplamasında kullanılan porselen dış cephe kaplama taşlarını da ekleyerek uzman...
devamı >

Neredeyiz?

Rota Alüminyum
Karadeniz Mh. Mehmet Akif Cd.
1210 Sk. No:18
G.O.Paşa / İSTANBUL

+90 212 564 5717 - 564 5737
+90 532 285 7072
+90 212 564 5781
info@rotaaluminyum.com

Canlı Destek Hattı

Operatörümüzden canlı destek almak için lütfen aşağıdaki butona basınız. Her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi hattın diğer ucundaki operatörümüze canlı destek eşliğinde belirtebilirsiniz.

Görüşmeleriniz kayıt edilmektedir

 
 

Tüm referanslarımızı görüntülemek için tıklayın

 
 
 Ana Sayfa  I  Hakkımızda  I  Sertifikalar  I  Referanslar  I  Bize Ulaşın
Ürünlerimiz : Fibercement - Porselen Cephe Taşı - Aliminyum Giydirme - Mantolama
Tasarım & Programlama CreaNet Bilişim Hizmetleri